Kaanega liivakast

134,20 

Kaanega liivakast 150×150 cm

 

kood: BF10150 teemad: ,

Kaanega liivakast sobib hästi kvaliteetaja veetmiseks koos oma laste ja lastelastega. Liiv on hea materjal kujutlusvõime ja peenmotoorika arendamiseks lastel. Loomulikult aitab liivakastis teiste lastega mängimine kaasa sotsiaalse suhtlemisoskuse arengule.

Kaas aitab kaitsta mänguliiva soovimatute külaliste  ja nende mahajäetava mustuse eest. Samuti on kaas kujundatud nii, et avatult on ta pinkide eest, mis lihtsustab ka vanematel inimestel liivalossi ehitamist.

Omadused:

  • Valmistatud kuivatatud kuusepuidust
  • Liivakasti kaas on ühtlasi ka pink
  • Materjal: kuusk
  • Värv: rohekas
  • Töötlus: immutatud, Tanalith-E
  • Mõõdud (laius × pikkus × kõrgus): 150×150×20 cm
  • Kaal: 36 kg

Pildid on illustratiivsed!

Liivaga saab mängida erinevat moodi. Lisaks spetsiaalsetele mänguasjadele on võimalik kasutada ka kive, oksi ja muud looduses leiduvat. Siiski tuleb panna tähele, et mänguasjad ei läheks suhu ja tuleb vältida teravate esemete, nagu näiteks klaasikildude, kasutamist. Nendega mängides võib laps ennast vigastada. Liivakastis koos sõpradega mängimine arendab sotsiaalseid oskuseid ning liivaga mängimine arendab peenmotoorikat ja mõjub rahustavalt. Nad õpivad teistega arvestama, kuna ühiselt mängides ei tohi teisi liivaga visata, liiva kastist välja loopida. Samuti ei tohi teiste ehitatut lõhkuda ja teisi segada. Peale selle õpetab liivaga mängimine puhtuse hoidmist – iga kord peale liivakastis mängimist tuleb käed puhtaks pesta.

NB! Lubatud lastele alates 3. eluaastast!
Väiksem laps võib liivakastis tegutseda vanema või suurema lapse järelvalve all.

Rohkem liivakasti liiva valimiseks vajalikku infot leiab ettevõtte Silikaat lehelt.